Medarbetare

Roger Olsson – VD – Projektledare-Projektör
Tel: 0454-50110
Mobil: 076-8140110
E-post: roger.olsson@csab.se

Tina Isaksson – Administratör – Ekonomi
Tel: 0454-50110
Mobil: 076-8140118
E-post: tina.isaksson@csab.se

Jennie Olsson – Administratör
Mobil: 076-8140019
E-post: jennie.olsson@csab.se

Stefan Karlsson – Projektör – Projektledare
Tel: 0454-50110
Mobil: 076-8140544
E-post: stefan.karlsson@csab.se

Per-Anders Persson – Projektör-Projektledare
Mobil: 076-8140822
E-post: per-anders.persson@csab.se

Andreas Persson – Projektör-Projektledare
Mobil:076-8140012
E-post: andreas.persson@csab.se

Alexander Persson – Produktionsberedning-Dokumentation
Mobil:076-8140051
E-post: alexander.persson@csab.se

Carl Wrenberg – Servicetekniker
Mobil: 0733-703698
E-post: carl.wrenberg@csab.se

Anders Lindgren – Servicetekniker
Mobil: 076-8140112
E-post: anders.lindgren@csab.se

Roger Olofsson – Servicetekniker
Mobil: 070-8172262
E-post: roger.olofsson@csab.se

Jimmy Östman – Servicetekniker
Mobil: 0733-131335
E-post: jimmy.ostman@csab.se

Peter Lennartsson – Servicetekniker
Mobil: 076-8140130
E-post: peter.lennartsson@csab.se

Göran Andersson – Servicetekniker
Mobil:076-8148444
E-post: goran.andersson@csab.se

Timmy Fridh – Servicetekniker
Mobil:076-8140119
E-post: timmy.fridh@csab.se

Hans Karlsson – Servicetekniker
Mobil:076-8143001
E-post: hans.karlsson@csab.se

Philip Jensen – Servicetekniker
Mobil:076-8140181
E-post: philip.jensen@csab.se

Joel Olsson – Servicetekniker
Mobil:076-8140144
E-post: joel.olsson@csab.se

Andreas Sandberg – Servicetekniker
Mobil:076-8140104
E-post: andreas.sandberg@csab.se

Christoffer Strindgård – Servicetekniker
Mobil:076-8140188
E-post: christoffer.strindgard@csab.se

Fredrik Bogren – Servicetekniker
Mobil:076-8140299
E-post: fredrik.bogren@csab.se

Lukas Pettersson – Servicetekniker
Mobil:076-8140667
E-post: lukas.pettersson@csab.se

Fredrik Lundahl – Servicetekniker
Mobil:076-8100338
E-post: fredrik.lundahl@csab.se

Ola Carnegård – Servicetekniker
Mobil:076-8140106
E-post: ola.carnegård@csab.se

Dennis Barlow – Servicetekniker
Mobil:076-8140017
E-post: dennis.barlow@csab.se

Anders Classon – Servicetekniker
Mobil:076-8140169
E-post: anders.classon@csab.se

Olle Nilsson – Servicetekniker
Mobil:076-8140091
E-post: olle.nilsson@csab.se

Jonas Börrefors – Servicetekniker
Mobil:076-8145140
E-post: jonas.borrefors@csab.se

Andreas Östman – Entreprenadarbeten
Mobil:076-8140109
E-post: andreas.ostman@csab.se

Erik Liljegren – Entreprenadarbeten
Mobil:076-8140027
E-post: erik.liljegren@csab.se

Sune Johansson – Entreprenadarbeten